سرم حجم دهنده ی لب-آرایش لب-لب حجیم

Infusion For Lips 4voo

داشتن لب های حجیم و زیبا آرزوی هرخانم امروزی است. با برجسته کردن لب ها صورتی زیبا و دلنشین داشته باشید و زیبایی خود را چند برابر کنید. درسالهای اخیر روشهای مختلفی برای  برجسته کردن لب ها معرفی شده و  مورد استقبال قرار گرفته اند. بعضی از این روشها دائمی و بعضی دیگر موقتی هستند.

سرم حجم دهنده ی لب  4 voo

سرم حجم دهنده ی لب VOO   4 یک محصول لوکس تقویت لب برای مردان است، با یک فرمول تازه انقلابی که نتایج انقلابی تر و باور نکردنی تر را برایتان به ارمغان خواهد آورد. سرم حجم دهنده ی لب 4 VOO زیبایی طبیعی لبهای شما را بیشتر میکند. سرم حجم دهنده ی لب  4voo دارای فرمول مرطوب کننده ی منحصر به فرد است که باعث میشود حتی بعد از نوشیدن نیز بر روی پوست باقی بماند و رطوبت لبها را برای مدت طولانی تری حفظ خواهد کرد. همچنین برای پخش شدن بهتر طراحی شده است و بدین ترتیب استفاده از آن ساده تر خواهد بود تا ظاهری مرطوب و دلفریب به آنها ببخشد. بر خلاف دیگر محصولات مراقبت از پوست است که تنها شامل مقدار کمی از مواد ضروری میباشند، "سرم حجم دهنده ی لب  4voo حاوی مقدار زیادی از پپتیدهای خاص است که به شما لبهایی چاق و چله، نرم و جوان هدیه میدهد.سرم حجم دهنده ی لب 4 voo در یک اپلیکاتور لوکس و ظریف فلزی عرضه میشود و میتوانید آنرا به آسانی با خود به هر جا که بخواهید ببرید و با برس آن به سادگی در هر زمان خواستید از آن استفاده کنید. داشتن لبهایی نرم، خوش فرم و حساس هیچوقت اینقدر ساده نبوده است!

 

ویژگی ها

- نرمتر و صافتر کردن

- حساستر کردن

- پرتر و چاقتر کردن لب

- دارای خواص بازسازی باور نکردنی است که ظاهر لبها را پرتر کرده و خطوط کناری آن را واضح تر میسازد

- با کوچک شدن طبیعی لب ها که با افزایش سن رخ میدهد مقابله میکند

- لبها را در شرایط مطلوب و خواستنی قرار میدهد

 روش مصرف

به سادگی "سرم حجم دهنده ی لب" 4 VOO  را بر روی لبهای خود بمالید. اثرات "سرم حجم دهنده ی لب"  4 VOO تجمعی میباشد. به مدت یک ماه، روزانه سه بار از آن استفاده کنید و تغییرات باورنکردنی را مشاهده کنید. برای حصول بهترین نتایج پیشنهاد میشود که بعد از استفاده از "سرم حجم دهنده ی لب"، لایه ای از "محافظ مرطوب کننده لب"  4 VOO را بر روی لبان خود بمالید.

لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب از طریق فرم زیر بیان نمایید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید