اسپری حجم دهنده مو-لوازم آرایشی-رسیدگی به مو
اسپری حجم دهنده فیتوولوم اکتیف فیتو

PHYTOVOLUME ACTIF Intense volume spray 125ml

موهای نازک و کم پشت یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر خانم یا آقایی به آن دچار شود. اگر شما هم از مشکل کم پشتی موهای تان رنج می برید با ترفندها و روش های زیر از بین ببرید. موهای ما بعد از دوره ی طولانی استفاده از انواع و اقسام مواد آرایشی و اتو و سشوارهای روزانه دیگر شادابی و زیبایی روزهای گذشته را ندارند و با هر بار رنگ كردن نازك‌تر و كم‌پشت‌تر از گذشته می‌شوند.

یكی از مهم‌ترین دلایل نازك شدن تارهای مو عوامل ارثی و ژنتیكی است كه به شكل اختلال در هورمون‌های جنسی بروز می‌كند و به مرور باعث ریزش مو و نازك و شكنندگی آن می‌شود. اما علاوه بر عامل وراثت، انواع حساسیت‌ها، آلودگی‌های آب و هوا، نوع تغذیه، نحوه ی آرایش و مراقبت و میزان استفاده ما از محصولات مختلف شیمیایی هم، تاثیر فراوانی روی روند كم پشت و نازك شدن موها دارد ولی فقط این عوامل نیستند كه باعث كم پشتی و نازك شدن موها می‌شود چون گاهی وجود یك بیماری خاص هم باعث این ریزش می‌شود.

 

اسپری حجم دهنده ی فیتوولوم اکتیف فیتو

اسپری حجم دهنده ی فیتوولوم اکتیف فیتو، حاوی پروتئین هیدرولیز شده ی گندم بوده که یک محافظ عالی مو در برابر حرارت سشوار است . این محصول به دلیل داشتن ترکیبات آمینواسیدهای کراتین ، پوشاننده و افزایش‌دهنده ی قطر تارهای مو نیز است. همچنین می تواند درخششی زیبا به موها دهد.

 

ویژگی ها

- حالت‌دهنده، درخشان کننده و تقویت‌کننده ی موها

- حجم دهنده و آرایش دهنده ی موهای نازک

- محافظت از مو در برابر حرارت سشوار

- حاوی پروتئین هیدرولیز شده ی گندم و آمینواسیدهای کراتین

 

روش مصرف

مقدار از اسپری فیتوولوم اکتیف را روی ریشه ی موهای نم‌دار اسپری و با شانه پخش‌کنید. برای نتیجه ی بهتر، هر دسته از مو را قدری با شانه بلند کنید و با پوست سر فاصله دهید و سپس اسپری کنید تا حجم بیشتری به موها بدهد. بعد موها را به‌دلخواه آرایش کنید. بهتر است هر تکه را جداگانه اسپری کرده و آرایش کنید. اسپری فیتوولوم اکتیف بعد از استفاده نیاز به آبکشی ندارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید