ادامه مطلب...

در این قسمت نکاتی درباره ی تهیه، طبخ و خوردن غذا برای شما عزیزان متذکر شده ایم که مهمترین چکیده ی آن مربوط به نحوه ی طبخ صحیح و خوردن درست غذا جهت جلوگیری از مبتلا شدن به چاقی می باشد. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

نکاتی در مورد طبخ ماکارونی

ماکارونی غذایی دلچسب و مغذی و مورد علاقه ی اغلب بچه ها می باشد که می توانید با کمی سلیقه و دقت در طبخ این غذا بخصوص ایجاد تنوع در درست نمودن آن، انواع ماکارونی ها را طبخ نمایید. جهت جلوگیری از چسبیده شدن ماکارونی و خمیر شدن آن، باید آب خوب جوش بیاید، نمک اضافه شده به آب کم نباشد. در

ته چین قارچ و بادمجان

ادامه مطلب...
طرز تهیه ی ته چین قارچ و بادمجان

در اینجا طرز تهیه ی یک غذای عالی و خوشمزه را برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم. لطفا با ادامه ی مطلب و آموزش طرز تهیه ی ته چین قارچ و بادمجان با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

برگر گیاه خواران

این برگر غذایی مناسب برای گیاه خواران و تمام کسانی است که به سلامتی خود علاقه دارند.

ادامه مطلب...

طرز تهیه ی استیک سبزیجات

استیک به قسمتی از گوشت راسته ی گاو گفته می شود که دارای رگه هایی از چربی است. این گوشت را یا بر روی آتش کباب می کنند و یا در روغن سرخ می نمایند. استیک را معمولا در کنار سیب زمینی و انواع سبزیجات پخته شده و سالاد سیزر صرف می کنند. این غذا از لحاظ طعم شبیه کباب برگ و کباب چنجه می باشد و در کشورهای مختلف نیم کره ی شمالی به سبک های متفاوت و متنوع پخته می شود که ما در این مطلب طرز تهیه ی استیک سبزیجات را گردآوری نموده ایم.

ادامه مطلب...

اول اکتبر، روز جهانی گیاه خواری است. هر ساله هزاران نفر به سوی زندگی سالم تر و مسئولانه تر قدم بر میدارند. این افراد به زندگی حیوانات و خاتمه دادن به خشونت علیه این جانداران اهمیت می دهند و در راه رسیدن به سلامت بدنی پایدار تلاش می کنند. گیاه خواران در روز جهانی گیاه خواری این تصمیم خود مبنی بر حذف خوردن گوشت و محصولات حیوانی از رژیم غذایی را، جشن می گیرند و برای یک زندگی آگاهانه تر مصمم می شوند.

ادامه مطلب...

در این دستور دستتان برای اضافه کردن هر ماده ی غذایی باز است. می توانید در آن از رنده ی  زنجبیل تازه، نعناع تازه و یا خشک هم استفاده کنید. می توانید آن را بدون نان و یا به همراه نان میل نمایید.