ادامه مطلب...

کاهش وزن امروزه مشکل بسیاری از افراد است که برای داشتن اندامی مناسب روش های گوناگونی را به کار می برند، ولی سوال اینجاست که آیا داشتن وزن کم هم می تواند مشکل به حساب بیاید یا خیر؟! در جواب باید گفت بله وزن خیلی پایین هم باعث بروز مشکلاتی می گردد. در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

به صورت جمله ی معترضه باید بگوییم هیچ نوع رژیم غذایی خواه به مقدار کم یا زیاد، بر روی غدد داخلی بدن اثر نمی گذارد. هر نوع آن دارای خاصیت و قدرت داروئی است و هر صورت غذایی نیز حکم یک نسخه را دارد. (ژان روستاند)

چگونه در 2 هفته یک سایز از لباسمان کم کنیم؟

ادامه مطلب...

کاهش سایز لباس کاری است دشوار، مخصوصا اگر فقط 2 هفته زمان داشته باشیم. برای کاهش یک سایز چند کیلو کاهش لازم است؟ این مقدار برای هر شخص کمی متفاوت است. اما به صورت کلی کاهش 4 کیلو می تواند باعث کاهش سایز لباس شود.
در ادامه می خواهیم راهنمایی های عملی و البته سالمی را ارائه کنیم تا بتوانید در عرض 2 هفته سایز لباس خود را کاهش دهید
.

ادامه مطلب...

اصول رژیم غذایی به قلم استاد یوگا شیواناندا

چاقی یکی از معضلات و دردسرهای بیشتر انسان های امروزی است، می گوییم امروزی زیرا که در گذشته انسان ها به دلیل نوع کار و شغل شان تحرک بسیاری داشتند. انسان های امروزی برای آنکه قدری لاغر شوند از هر وسیله ی نوظهور کاذب و تجاری استفاده می کنند، در صورتی که از ورزش کردن و استفاده از اصول غذایی صحیح اینقدر غافلند.

ادامه مطلب...

میوه های تابستانی به دلیل داشتن درصد بالایی از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و فیبرها، بسیار سالم و مقوی هستند. همچنین درصد چربی در بیشتر میوه های تابستانی خیلی ناچیز است. از آنجایی که آب موجود در میوه های تابستانی حدود 80 تا 90 درصد می باشد، در نتیجه می توانند به سلامت پوست و درخشندگی آن کمک بسزایی بحساب آیند. در ذیل فواید برخی از مهمترین این میوه ها را برای شما گردآوری نموده ایم.

ادامه مطلب...

با توجه به اینکه برای خیلی از ما کلمه ی کالری مفهوم روشنی نداره، ما در اینجا میزان فعالیت لازم برای سوزاندن 100 کالری که معادل همان 5 قاشق پلوی آخر بشقاب که خوردید که یه وقت اسراف نشه رو آوردیم.

 ادامه مطلب...

 

کاهش وزن دغدغه و مشکل بسیاری از افراد است که اضافه وزن دارند و علاقه دارند وزن کم کنند و به اندام مناسب برسند. برای دستیابی سریع به وزن مناسب راهکارهای ویژه ای را به شما معرفی می کنیم.