ادامه مطلب...

امروزه استفاده از جوراب های بلند، جوراب شلواری، ساق و ساپورت در میان اکثر خانم ها مرسوم شده و در بیشتر مراسم های رسمی و غیر رسمی به کارگیری می شوند. در این مطلب نکاتی که برای استفاده از جوراب شلواری و ساق شلواری ها حائز اهمیت می باشند به اختصار توضیح داده شده است.

ادامه مطلب...

از جمله لباس های زنانه که با جنس ها، مدل ها، رنگ ها و سایزهای مختلف در بازار یافت می شود، تاپ و تیشرت است.آنچه در انتخاب تاپ و تی شرت دارای اهمیت است توجه به ساختار فیزیکی بدنتان می باشد. گاهی ممکن است که یک تی شرت در تن دوست شما زیبا بوده و شما از آن خوشتان بیاید ولی اگر آن تی شرت را شما بپوشید جلوه ای نداشته باشد. حال برای اینکه در انتخاب یک تی شرت مناسب موفق باشید به نکات زیر توجه کنید.

ادامه مطلب...

بسیاری از خانم ها و دختر خانمها از چندین هفته مانده به یک مهمانی رسمی دغدغه انتخاب لباس مناسب برای آن شب بخصوص را دارند.انتخاب یک لباس شب،کار ساده و راحتی نمی باشد و بطور کامل به ظاهر و فرم بدن شما بستگی دارد. اگر می خواهید در یک مهمانی زیبا ، شیک و جذاب باشید به نکاتی که در رابطه با انتخاب رنگ ، مدل و همچنین ظاهرتان ارائه شده است توجه کنید.

ادامه مطلب...

یکی از خصوصیات مشترک اکثر خانم ها، نارضایتی و ناراحتی آن ها از اندامشان می باشد. برخی از خانم ها وقتی در اتاق رخت کن جلوی آینه به خودشان نگاه می کنند، ناراحت می شوند. ولی باید بدانید؛ برای اینکه خوب و زیبا به نظر برسید، نیازی نیست که بدنی افسانه ای و شگفت آور داشته باشید.

ادامه مطلب...

مدل های طراحی ناخن جدید برای خانم های جذاب و شیک پسند.بسیارند خانم هایی که عاشق لاک، طراحی ناخن،فرنچ، نگین ناخن و برچسب های مخصوص ناخن هستند که ما در اینجا 33 مدل طراحی ناخن را برای این عزیزان و تمامی دوستان به نمایش در آورده ایم. توجه شما را به تماشای این تصاویر جلب می نماییم.

ادامه مطلب...

شاید شما هم جزو افرادی باشید که در هنگام عکس گرفتن نمیدانید چه ژستی باید به خود بگیرید تا عکسی ایده آل از شما گرفته شود. می گوییم ایده آل چون با گرفتن ژست مناسب می توان برخی از موارد موجود در بدن را طوری به نمایش درآورد که به صورت ایراد در عکس مشاهده نشود. در ادامه با چند راهکار ساده در نحوه ی ژست گرفتن هنگام عکسبرداری با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

در این قسمت تصویر 35 نوع مدل مانتوی جدید را برای شما عزیزان شیک پوش فراهم نموده ایم. شما می توانید با تماشای این تصاویر، از مدل های روز مانتو مطلع شوید و نسبت به خرید یا دوخت آن ها اقدام نمایید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

 

یکی از قواعدی که باید در انتخاب مانتو به آن دقت کنید ، اندام و قدتان است. انتخاب بلندی مانتو با قد شما رابطه عکس دارد.

ادامه مطلب...

 

اگر به دنبال این هستید که مانتویی انتخاب کنید که متناسب با رنگ پوست شما بوده و زیباییتان را چند برابر کند، توصیه های زیر را بخوانید.

ادامه مطلب...

در ست کردن رنگ لباسهایتان این اصول را حفظ کنید.